Kurumsal
Tarihçe

   Faaliyetlerine 1960 yılında başlayan, bir aile şirketi olan ÇELKON 1993 yılında şirketleşerek kendisini daha da geliştirerek çelik konstrüksiyon alanında hizmet vermeye devam etmektedir. 


   Deneyimli kadrosu ile birlikte; imalat yöntemlerinde modern teknolojiyi tüm ürünlerine yansıtarak bir standarda ulaşmıştır. Yarı mamül maddeyi fabrikasında mamül madde haline getiren ÇELKON, üretimin her aşamasında kalite, verimlilik ve kusursuz hizmetiyle geçen süre içerisinde bu sektörde hak ettiği yeri almakta zorlanmadı. Türkiye genelinde geniş bir pazara sahip olan ÇELKON kısa sürede yurtdışı pazarına açılarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmenin heyecanı içindedir. 


   Çatı örtüsü, bina, cephe kaplamaları, çelik konstrüksiyon yapılar, akaryakıt istasyonları, silolar, hemzemin geçitleri, köprüler ; muhtelif sac, paslanmaz çelik ve alüminyum levha satışı ile bir çok alanda hizmet veren ÇELKON yaptığı imalatları bilgi deneyimlerini konularına uygun etüd, tasarım ve projelerle destekleyerek müşterilerine en iyi hizmeti verme çabasındadır.

 
» Tarihçe
» Misyon & Vizyon
» Kalite Belgeleri